De officiële website van
SV Zevenhoven

Seizoensafsluiting groot succes

Gisteren was de officiële seizoensafsluiting bij SV Zevenhoven en met een opkomst van een kleine 250 man was dit een groot succes! De barbecue werd verzorgd door Slagerij van der Pijl en Discotheek Fresh zorgde samen met Dirk-Jan Deelen voor de muzikale omlijsting.
Gedurende de avond werd er ook nog afscheid genomen van diverse selectiespelers en begeleiders en daarnaast werden de kampioenen van de jeugd nog in het zonnetje gezet.

Ook werd er nog aan het rad gedraaid, waarbij er voor het voetbalkamp een mooie opbrengst werd opgehaald. De sponsors hiervoor waren Rosa Underwear, Viproses van Sassen, Sportcentrum Nieuwkoop, Bakkerij de Kruijf en Kapsalon Belle et Beau.

IMG_5914
Frank de Boer met zijn gewonnen lingerie setje van Rosa Underwear.

IMG_5916
De kampioenen van de F1.