De officiële website van
SV Zevenhoven

Scheidsrechterscursus pupillen en 11-tegen-11

Ons scheidsrechterskorps is in de afgelopen jaren flink kleiner geworden. Vaak horen we ook dat men geen wedstrijd wil of kan fluiten, omdat men dit nog nooit gedaan heeft. Eens moet natuurlijk de eerste keer zijn, maar als vereniging willen we eenieder hier graag bij helpen. Daarom willen wij voor alle geïnteresseerden een scheidsrechterscursus aanbieden voor zowel het pupillenvoetbal als 11-tegen-11.

Meer informatie voor de cursus spelbegeleider/pupillenscheidsrechter is hier te lezen.
Meer informatie voor de cursus verenigingsscheidsrechter 11-tegen-11 is hier te lezen.

Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Petra van Lith (06-52282622) of Erik Luijben (06-24902188). Afhankelijk van het animo zal bepaald worden of de cursus georganiseerd gaat worden.