De officiële website van
SV Zevenhoven

Sander de Boer pakt koppositie na verrassende achtste finales

Sander de Boer (Anne de Jong) heeft na de verrassend verlopen achtste finales – waarin niet alleen Nederland, maar ook Wales, Oostenrijk, Portugal, Kroatië, Frankrijk, Duitsland en Zweden werden uitgeschakeld – de koppositie in handen met 500 punten. De voormalige koplopers Ron Fransen en Dirk van der Schaft doen nog wel altijd mee om de overwinning, aangezien zij nu de tweede en derde plaats bezetten. Overigens heeft Sander statistisch gezien de meeste kans, aangezien zijn finalisten nog in het toernooi zitten en de naaste achtervolgers al minimaal één land kwijt zijn. De concurrentie lijkt dan ook vooral uit een andere hoek te moeten komen…

Vanaf heden is het voor alle deelnemers weer mogelijk om zijn/haar uitslagen en bonusvragen voor de kwartfinales in te vullen. De volledige tussenstand is hier te bekijken.