De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Rabo ClubSupport 2022

Beste leden en/of supporters van SV Zevenhoven,

Deze week is de Rabo ClubSupport – een landelijke actie van de Rabobank waar wij als S.V. Zevenhoven aan meedoen – van start gegaan. Ben jij lid van de Rabobank? Zorg dan ook dat je lid bent (dit is gratis), zodat je op ons kunt stemmen. Want jouw stem is geld waard! Lees hieronder hoe het werkt:

Hoe kan ik stemmen op mijn club?
Stemmen kan alleen als je klant en lid bent bij de Rabobank. Je krijgt 3 stemmen waarmee je 3 verenigingen kunt steunen. Steun jij ook S.V. Zevenhoven?

Lid worden (gratis)
1) Open je Rabo App en klik (rechtsonder) op ‘Service’
2) Klik op ‘Zelf regelen’
3) Ga helemaal naar beneden en klik op ‘Lidmaatschap’
4) Meld je aan en je mag meteen stemmen op jouw club
5) Lid worden kan ook online via Rabo Online Bankieren

Stemmen op jouw club
1) Open je Rabo App en klik (rechtsonder) op ‘Service’
2) Klik op de zoekbalk en type Rabo Clubsupport in
3) Stem op S.V. Zevenhoven

Extra stemmen
Je mag op 3 verenigingen stemmen en ook Lawn Tennis Vereniging Zevenhoven en Kindervakantiewerk Zevenhoven hebben zich opgegeven. Geef jouw tweede en derde stem aan hen en zorg er zo voor dat de Zevenhovense verenigingen blijven floreren!