De officiële website van
SV Zevenhoven

Protocol voor 18+ wordt uitgewerkt, kantine blijft gesloten

Gisteravond heeft het kabinet besloten om een aantal coronamaatregelen te versoepelen. Eén van de beslissingen is dat een ieder boven de 18 jaar weer buiten mag sporten, echter geldt dit niet voor contactsporten als voetbal. Als bestuur hebben wij vandaag contact gehad met de Gemeente Nieuwkoop en daarop hebben wij toestemming gekregen dat de trainingen voor 18+ hervat mogen worden, mits we ons aan de 1,5 meter afstand houden (dit is van cruciaal belang en hierop wordt ook gehandhaafd). Hiervoor wordt nu eerst een protocol uitgewerkt en tevens wordt er met de trainers van de senioren/vrouwen contact opgenomen om de trainingen op de juiste manier in goede banen te leiden. Zodra het protocol is goedgekeurd en de trainingen hervat kunnen worden, laten we dit uiteraard zo snel mogelijk weten. De kantine en kleedkamers zullen in elk geval gesloten blijven, en een ieder zal direct na de training het sportcomplex dienen te verlaten.