De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Programma Summer Beach + speelschema beachvolleybal- en paardenbaktoernooi

Inmiddels zijn de voorbereidingen voor het Summer Beach feestweekend in volle gang. Op vrijdagavond zal om 20:30 uur de Pubquiz plaatsvinden, een dag later is het beachvolleybaltoernooi (aanwezig 11:00 uur, aanvang 11:30 uur) met aansluitend vanaf 20:00 uur de Cassette Band. Het weekend wordt op de zondag afgesloten met het paardenbaktoernooi (aanwezig 10:30 uur, aanvang 11:00 uur). Tom Sassen zal zondagmiddag vanaf 16:00 uur de muziek verzorgen, de rest van het weekend is ook Discotheek Fresh van de partij. Op vrijdagavond zal ook nog het paardenbaktoernooi voor de junioren plaatsvinden en op zaterdagochtend voor de pupillen.

Download hier het het speelschema voor het beachvolleybaltoernooi
Download hier het het speelschema voor het paardenbaktoernooi