De officiële website van
SV Zevenhoven

Poule-indeling Koppeldarttoernooi 12 januari

Ja dartvrienden het gaat weer los! Op vrijdag 12 januari wordt het 9e koppeldarttoenooi gespeeld. Vanaf 19.30 gaan we in een poulesysteem 501 (best of 3) gooien, dus je gooit altijd een paar wedstrijden. De eerste 2 teams van de poule gaan door naar de knock-out fase. Ook moet je in je poule natuurlijk een keertje schrijven/tellen. Vanaf 19.00 uur is de zaal open om in te gooien. Het inschrijfgeld is €10,00 per koppel, contant te betalen op de avond zelf. De trekking heeft inmiddels plaatsgevonden, hieronder de poule indelingen.

Poule 1
Bart – Rick
Eric – Ed
Patrick – Klomp
Luke – Jeroen
Kale – Jacco

Poule 2
Tim – Rick
Basso – Soep
Yara – Denise
Roy – Bart
Hein – Worst

Poule 3
Stijn – Rens
Thomas – Oscar
Joyce – Melle
Rene – Danny
Wilco – Bint

Poule 4
Patrick – Luke
Wesley – Senad
Sven – Theo
Tinus – Bob
Martijn – Wessel

Poule 5
Bert – Moniek
Baco – Baco
Gomp – Dre
Robert – Falco
Ray – Iris

Poule 6
Jaap – Julian
Dirk – Jeroen
Jos – Robby
Bastiaan – Lukas
Pino – Roy

Poule 7
Mario – Gluijpers
Bami – Broodje
Frank – Patrick
Fluut – Dustin
El Rifle – Olly

Poule 8
Stephanie – Anne
Biek – Bak
Bart – Wesley
Guzman – Krent
Niels – Rob