De officiële website van
SV Zevenhoven

Oproep vanuit de sponsorcommissie

Beste spelers, trainers, verzorgers en ouders,

Virussen houden de maatschappij in de greep. Onze geliefde club is van slag. Er zijn geen wedstrijden en derde helft meer. Sportief en sociaal ligt het landelijk en ook bij ons behoorlijk overhoop.

Wij, S.V. Zevenhoven, doen een beroep op u. Doe uw boodschappen en inkopen lokaal. En zie onze sponsoren niet over het hoofd. Wij hebben hun hard nodig voor hun financiële inbreng. En zij hebben ons nu hard nodig!

Zalando, Bol.com, Coolblue, Charlie Parker, Amazon en al die andere online verkopers zijn geen partijen die onze club steunen. Zij plaatsen geen reclame borden en zij staan niet op onze shirts. Koop dus LOKAAL bij onze sponsoren!

Blijf gezond,
Sponsorcommissie SVZ