De officiële website van
SV Zevenhoven

Opgeven voor BBQ seizoensafsluiting

Op zaterdag 2 juni is vanaf 16.00 uur de seizoensafsluiting bij SV Zevenhoven. Alle vrijwilligers hebben hiervoor inmiddels een uitnodiging ontvangen. Echter is de seizoensafsluiting niet alleen voor onze vrijwilligers, maar voor iedereen van onze vereniging! Voor 10 euro kun je mee barbecueën en daarnaast wordt het eindfeest omlijst met gezellige muziek. Voor kinderen t/m 12 jaar kost het slechts 5 euro. Op deze middag wordt tevens de lipdub voor het eerst vertoond. De lipdub is een ludiek filmpje met tal van leden en vrijwilligers om SVZ te promoten.

Kom je ook naar de seizoensafsluiting? Laat het ons dan voor 20 mei weten i.v.m. de inkoop voor de barbecue. Je kunt het ons laten weten via eindfeest@svzevenhoven.nl of bij één van de bestuursleden.