De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Omleiding naar SV Zevenhoven vanuit Noorden

Twee bruggen in de Jonge Zevenhovenseweg in Zevenhoven zijn aan het einde van hun levensduur en worden vervangen.

Vobi beton en waterbouw start maandag 24 oktober met de sloop van de eerste brug. Deze brug ligt tussen de kruising met de Achterweg en de bocht naar de Kousweg. Als de brug gesloopt is wordt er een nieuwe brug gebouwd. De tweede brug wordt in 2017 aangepakt.

Bereikbaarheid
De Jonge Zevenhovenseweg is tijdens de werkzaamheden afgesloten ter hoogte van de brug. Er is dan geen doorgaand verkeer mogelijk van Zevenhoven naar Noorden via de Jonge Zevenhovenseweg. De omleidingsroute is met borden aangegeven. Fietsers en voetgangers kunnen de werkzaamheden wel passeren. De werkzaamheden duren tot het einde van het jaar.