De officiële website van
SV Zevenhoven

Oliebollenverkoop SVZ, rijders en verkopers gezocht!

Over 9 dagen is het alweer zover; oudjaarsdag 🥂

Net als ieder jaar, gaan we ook dit jaar weer de deur-aan-deur oliebollen verkoop doen in Zevenhoven. Hiermee zamelen we geld in voor de vereniging. En zoals je zult begrijpen, is het ook dit jaar harder nodig dan ooit tevoren!

Maar er kan geen deur-aan-deur verkoop zijn zonder vrijwilligers. Dus zoals elk jaar doen we op oudjaarsdag een beroep op jullie!!
Waar zijn we naar op zoek?
– 9 a 10 personen met rijbewijs die ook een groep kunnen begeleiden
– 25 a 30 verkopers die langs de deuren gaan
– beschikbaar van 9:00 tot 12:00

In verband met de planning horen we graag uiterlijk 24 december of we op jou kunnen rekenen! Aanmelden kan via een appje naar Wendy 06 12 14 64 49. Indien je voorkeur hebt voor verkoopteam en/of route, vermeld dit er dan bij!

Zonder vrijwilligers kunnen we het niet! Zowel ouders als kinderen, meld je aan!

Groetjes Wendy & Judith