De officiële website van
SV Zevenhoven

Nieuwe voetbaltassen voor de JO8-1 en MO15-1

Hans Severs sponsort nieuwe tassen JO8-1

Na een doelpuntrijk potje tegen JO9 afgelopen zaterdag kregen de mannen van de JO8-1 een mooie voetbaltas. Dank aan Lennart van Zon voor het regelen en Hans Severs natuurlijk als sponsor. Hopelijk kunnen de tassen snel weer gebruikt worden bij het spelen…

JO8 nieuwe tassen


Dutch Dream sponsort nieuwe tassen MO15-1

Ook voor de meiden van de MO15-1 stond er afgelopen zaterdag een leuke verrassing klaar! Inneborg Zeldenthuis had haar werkgever gevraagd om mooie voetbaltassen te sponsoren. En ze zijn inderdaad erg mooi! De tassen zijn lekker groot en zelfs voorzien van eigen nummer. Eén ding is zeker: de meiden zullen er voortaan tiptop bijlopen. Bedankt Dutch Dream!

MO15 SVZ