De officiële website van
SV Zevenhoven

Meisjes voetbaldag op zondag 19 april

Op zondag 19 april is het meisjes voetbaldag bij S.V. Zevenhoven. De naam zegt het al: een voetbaldag speciaal voor meisjes! Deze zondagmiddag staat helemaal in het teken van voetbal voor meisjes, onder begeleiding van de dames van S.V. Zevenhoven.

Wat we precies gaan doen…
We gaan uiteraard voetballen! Heel veel voetballen. Maar we gaan niet zomaar een balletje trappen. Nee dit doen we op allerlei leuke manieren. Deze zondag vind je namelijk over het hele veld diverse voetbalvarianten. Van doelschieten tot een estafette, en van een partijtje tot verrassingsvoetbal. We gaan natuurlijk nog niet alles verklappen! 😊

We trappen om 14.30 uur af. Zorg wel dat je om 14.15 uur aanwezig bent, zodat we op tijd kunnen beginnen. Als je aankomt krijg je te horen in welk groepje je zit. Je zit uiteraard gezellig bij jouw vriendinnen en andere leeftijdsgenootjes. Samen met dit groepje ga je diverse voetbalspellen af, afgestemd op je eigen niveau. Het maakt dus niet uit of je wel of geen voetbalervaring hebt; deze dag is voor alle meisjes van 5 t/m 15 jaar.

Het voetbalprogramma duurt in totaal ongeveer twee uur. Daarna is het tijd voor wat lekkers, want dat kunnen jullie dan waarschijnlijk (na al die inspanning!) wel gebruiken. Om 16.30 uur gaan we daarom nog wat met elkaar eten en drinken. Vervolgens sluiten we de voetbalmiddag af om 17.30 uur. Hopelijk met een hele leuke voetbalervaring rijker!

Doe je ook mee?
Kom je ook met ons voetballen? Geef je dan op vóór 5 april via voetbaldag@svzevenhoven.nl. Graag je naam en leeftijd vermelden. Neem je jouw vriendinnen gezellig mee? Geef hun namen en leeftijden ook even door via de mail.

 

Praktische informatie

  • Deelname is gratis.
  • De inloop is vanaf 14.00 uur, graag uiterlijk 14.15 uur aanwezig.
  • Vergeet niet om sportkleding en sport- of voetbalschoenen aan te trekken. Omkleden is mogelijk in de kleedkamers.
  • Er is voldoende drinken aanwezig.
  • Ouders zijn welkom om te komen kijken langs de lijn.
  • Voor vragen kun je contact opnemen via voetbaldag@svzevenhoven.nl of 06-42071983.