De officiële website van
SV Zevenhoven

Maurits Splinter keert bij Zevenhoven terug naar ‘de roots’

Aankomend seizoen hoopt Maurits Splinter op eenendertigjarige leeftijd zijn debuut voor Zevenhoven 1 te maken. Splinter vertrok als jeugdspeler naar Argon, kwam vervolgens in de jeugdopleiding van FC Utrecht terecht, speelde in de senioren achtereenvolgens bij ARC, Noordwijk, Ter Leede en opnieuw ARC. Nu keert hij terug bij de club waar het allemaal begonnen is.

Donderdagavond hervatte de ploeg van Chris Snatersen de training, na precies negen weken niet getraind te hebben door de maatregelen omtrent het coronavirus. Voorafgaand aan de training kreeg de oefenmeester van Zevenhoven een verlossend telefoontje van Splinter. Trainer en speler hadden in de afgelopen periode al regelmatig contact met elkaar gehad en Splinter had eindelijk de knoop doorgehakt om volgend seizoen in het geel en rood te gaan spelen.

Lees verder op 0172SPORT