De officiële website van
SV Zevenhoven

Matig Zevenhoven ontsnapt in openingswedstrijd

Door een geweldige genomen vrije trap van spits Marco Pellegrom ontsnapte Zevenhoven zaterdag aan puntverlies. Het attractief en fris spelende Zwammerdam verdiende minimaal een punt tegen de tegenvallende thuisploeg. De opluchting was daarom groot bij iedereen die de mannen van Chris Snatersen een warm hart toedraagt.

Aan kwaliteit dus geen gebrek dit seizoen bij de plaatselijk SV, maar om de poppetjes op de juiste plek te krijgen zal er nog even door gepuzzeld moeten worden. Het gekozen systeem met drie verdedigers viel afgelopen zaterdag in ieder geval niet goed uit tegen het drie spitsen systeem van Zwammerdam. Aanvoerder Sjoerd Zuijdervliet had er zo zijn mening over: ‘In de voorbereiding pakte dit systeem een aantal keer wel goed uit. Tegen een tegenstander met een goede voorhoede is dit systeem wat lastiger. In de tweede helft hebben we het omgezet naar 4-3-3 om van achteruit toch beter te gaan staan in de organisatie.’

Lees verder op 0172SPORT