De officiële website van
SV Zevenhoven

Marco Pellegrom keert terug bij Zevenhoven

Vanavond is 0172SPORT met het nieuws naar buiten gekomen dat Marco Pellegrom terugkeert in de selectie van Zevenhoven. Na Tobias van der Voorn, Mike Lenting is Pellegrom de derde versterking van Zevenhoven.

Pellegrom speelde de afgelopen drie seizoenen bij Altior, doordat hij niet meer op zaterdag kon spelen in verband met werk. De inmiddels 32-jarige aanvaller over zijn comeback in het geel-rood: “De groep is heel erg jong dus ik denk dat ik met mijn ervaring nog van waarde kan zijn. Chris en het bestuur zien ook zo’n rol voor me en na wat gesprekken leek het me een mooie uitdaging om Zevenhoven te helpen de weg omhoog in te zetten. Zevenhoven staat voor zijn doen momenteel veel te laag natuurlijk. Ik ben nog fit en eigenlijk veel te fanatiek, dus waarom niet?”

Lees hier het interview met Marco Pellegrom op 0172SPORT. Pellegrom nam afgelopen zaterdag afscheid bij Altior, samen met zijn teamgenoten Anton den Haan en Mike Otto.