De officiële website van
SV Zevenhoven

LET’S PLAY DARTS (editie 8)

Ja dartvrienden het gaat weer los! Op vrijdag 13 januari wordt het 8e koppeldarttoenooi gespeeld.

De dartcommissie is weer bij elkaar geweest om nog meer puntjes op de i te zetten. Domp heeft helaas aangegeven (door vele andere SVZ werkzaamheden) om te stoppen met de dartcommissie. Gelukkig heeft Pa-Hein aangegeven zijn taken over te nemen. Ook Worst is als nieuw lid aangesteld en neemt de technische zaken op zich. Fluit was deze avond niet aanwezig, had het namelijk druk met bankzaken?

De bedoeling is dat minimaal één persoon van jullie koppel lid is van SVZ. Meedoen aan het toernooi mag vanaf 16 jaar en ouder. Inschrijven kan door een app te sturen naar Speenbiek (0641190037). LET OP: dit kan alleen vanaf zaterdag 10 december. Inschrijvingen voor die datum worden NIET behandeld

Net als de vorige edities hebben we een maximum van 40 koppels. Dus wacht niet te lang, het zit zo weer vol. Inschijfgeld is €10,00 per koppel, te betalen op de avond zelf.

Vanaf 19.30 gaan we in een poulesysteem 501 (best of 3) gooien dus je gooit altijd een paar wedstrijden. De eerste 2 teams van de poule gaan door naar het knock-out systeem. Ook moet je in je poule natuurlijk een keertje schrijven/tellen. Vanaf 19.00 uur zaal open om in te gooien

Ik zou zeggen blijven oefenen (ook met tellen) en tot dan!

De Dartcommissie
Pino – Gomp – Speenbiek – Fluit – Hein – Worst en nog één keer Domp