De officiële website van
SV Zevenhoven

LET’S PLAY DARTS (EDITIE 7)!

Ja dartvrienden! Het lijkt wel een geintje, maar 1 april 2022 is het zover; alweer het zevende SV Zevenhoven koppel-dartstoernooi gaat los! Vanaf aanstaande donderdag (3 maart) kan er ingeschreven worden.

De bedoeling is dat minimaal één persoon van jullie koppel lid is van SVZ of iets met de vereniging te maken heeft. Meedoen aan het toernooi mag vanaf 16 jaar en ouder.

Vanaf 19:30 uur gaan we in een poulesysteem 501 (best of 3) gooien dus je gooit altijd een paar wedstrijden.

De eerste 2 teams van de poule gaan door naar het knock-out systeem.

Ook moet je in je poule natuurlijk een keertje schrijven/tellen.

Net als bij de vorige edities hebben we een maximum van 40 koppels. Dit maximum is vorig jaar binnen een halve dag bereikt, dus wacht niet te lang met inschrijven! Inschrijven kan door een app te sturen naar Speenbiek (06-41190037). Dit kan vanaf donderdag 3 maart, inschrijvingen die voor die datum binnenkomen wordt niets mee gedaan. Inschrijfgeld is wederom een tientje per koppel, te betalen op de avond zelf.

Ik zou zeggen blijven oefenen (ook met tellen) en tot dan!

De Dartcommissie

Pino – Gomp – Speenbiek – Fluit – Domp