De officiële website van
SV Zevenhoven

Laatste weekend om je op te geven voor Voetbalkamp 2017

Het lijkt nog ver weg, maar voor je het weet is het zover: voetbalkamp 2017! De kampleiding is alweer begonnen met de voorbereidingen en gaat er alles aan doen om een fantastisch voetbalkamp te organiseren!

Zet de volgende data in de agenda:
Pupillen: 8 t/m 11 juli
Junioren: 11 t/m 15 juli

Inschrijven
Inmiddels hebben we al een groot aantal inschrijfformulieren ontvangen. Dank hiervoor! Het is t/m aanstaande maandag (13 maart 2017) nog mogelijk om je in te schrijven. Download hier het inschrijfformulier.

Het formulier mail je naar angelbinnekamp@hotmail.com of je gooit hem door de bus bij Mariska Aartman (Schoolstraat 19) of Angel Binnekamp (Haagwinde 8).
We hopen uiteraard weer veel inschrijvingen te mogen ontvangen!

Locatie
Dit jaar zullen we verblijven in de groepsaccommodatie De Aalbertshoeve in Ermelo. Benieuwd naar de locatie? Neem dan een kijkje op www.aalbertshoeve.nl.