De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Kerstbingo op zaterdag 12 december

Zaterdag 12 december gaan de ballen weer rollen tijdens de jaarlijkse kerstbingo bij SV Zevenhoven. De kerstbingo begint om 20.00 uur. Zorg dat je op tijd bent, zodat je geen ronde hoeft te missen!

Tijdens de kerstbingo zijn er fantastische prijzen te winnen. Leuke spellen voor de kinderen, prachtige kerststukjes, lekkernijen voor tijdens de feestdagen en ga zo nog maar even door. Uiteraard is er dit jaar ook een superronde. Wie weet heb jij als eerste de bingokaart vol en neem je de hoofdprijs mee naar huis!

Benieuwd naar de kerstbingo? Kom dan zaterdag 12 december naar de kantine van SV Zevenhoven en speel gezellig mee!

Opbrengst
De opbrengst gaat naar het voetbalkamp voor de jeugd. De eerste week van de zomervakantie gaan alle jeugdleden op voetbalkamp. O.a. dankzij de kerstbingo kunnen we voor de jeugdleden ieder jaar weer een fantastisch voetbalkamp organiseren.