De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Kantine op verschillende momenten geopend

In tegenstelling tot het eerdere bericht van deze week zal de kantine in de maand juli toch op een aantal momenten geopend zijn. Er is besloten dat de kantine vanaf donderdagavond 2 juli de rest van de maand geopend is tussen 20.00 en 00.00 uur. Daarnaast is de kantine op vrijdagavond 3 juli vanaf 18:30 uur geopend (alleen voor deelnemers pubquiz). Ook vinden er op verschillende zaterdagen nog activiteiten plaats. Zodra hierover meer bekend is worden per zaterdag de openingstijden van de kantine bekend gemaakt.

Daarnaast heeft het kabinet vanavond bekend gemaakt dat alle teams weer ‘vrij’ mogen trainen. Wel dient er voor en na afloop van de trainingen 1,5 meter afstand gehanteerd te worden door een ieder (dus ook op het terras en in de kantine).