De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Jeugdbestuur sluit seizoen af

Vrijdagavond heeft het jeugdbestuur een succesvol seizoen afgesloten. Succesvol omdat er vele leuke evenementen georganiseerd konden worden en de jeugd vol plezier een seizoen lang heeft kunnen voetballen.

Bij de escaperoom in De Kwakel heeft de groep laten zien dat ze ook buiten het veld over creativiteit, doorzettingsvermogen & teambuilding beschikken.

Lijkt het jou leuk om met deze groep mensen mee te denken over jeugd gerelateerde onderwerpen, te helpen bij een activiteit of heb je een fantastisch idee maar zie je een vaste functie binnen ons team niet zitten… laat het ons dan weten!!
We staan overal voor open en gaan graag nieuwe uitdagingen aan.

Neem dan contact op met Jacco Schoonenwolf (06-24229726) of Nicole Kragtwijk (06-23673004)

Voor nu willen wij al onze vrijwilligers & spelers onwijs bedanken voor dit seizoen en iedereen een fijne zomerstop wensen.