De officiële website van
SV Zevenhoven

Jeugd begeleiding klaar voor het nieuwe seizoen

Donderdagavond hebben alle aanwezige jeugdbegeleiders een kickoff avond gehad richting het nieuwe seizoen.

Namens de jeugdcommissie kwamen Jacco Schoonenwolf, Emil Bos en Leon Kampman aan het woord. Gedurende de avond werden de begeleiders op de hoogte gebracht van de laatste ontwikkelingen met betrekking tot het coronavirus en hoe we er met de jeugd voorstaan op dit moment.

Tevens werd het belang van loopcoördinatie aangestipt en tijdens een demonstratie getoond hoe dit eenvoudig in een training te verwerken is. Als het goed is gaat dit veelvuldig terugkomen in de jeugdtrainingen het aankomende seizoen.

Aan het einde van de avond was er nog ruimte om onderlinge afspraken te maken en de kleding op orde krijgen. Hierdoor is inmiddels iedereen klaar voor het nieuwe seizoen.

Namens de jeugdcommissie wensen we iedereen heel veel plezier en succes tijdens het aankomende seizoen!