De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Informatiemiddag bar/keuken op zondag 15 januari

Beste leden,
Het nieuwe jaar is alweer begonnen en binnenkort ook de wedstijden. Ook de kantine gaat weer open en er zijn weer mensen nodig achter de bar en keuken. Het indelen gaat goed maar er zijn nog wat lege plekken.
Afgelopen jaar werden er nog wel eens vragen gesteld over zaken die zich voordoen achter de bar/ keuken, die willen we dit jaar in 1 middag beantwoorden.

Op zondag 15 januari willen we vanaf 15:00 graag uitleg geven over het perfect tappen van een biertje, het goed spoelen van de glazen en het wisselen van een vat. Ook staat er sinds enkele weken een nieuwe kassa welke wat uitleg nodig heeft. Of heeft u meer vragen over alles wat zich aandiend in de keuken? Alles is te vragen!

Als u zelf nog vragen heeft kom dan gezellig langs!

Tot 15 januari,
De barcommissie