De officiële website van
SV Zevenhoven

Geslaagde meisjes voetbaldag!

De meisjes voetbaldag was zaterdag 11 juli erg geslaagd! Maar met allemaal vrolijke meiden en supermooi weer kan dat ook niet anders natuurlijk. ⚽️☀️

In totaal hadden bijna 30 meisjes (in de leeftijd van 5 t/m 15 jaar) zich aangemeld, zowel meisjes die al voetballen als die (nog) niet voetballen. In verschillende groepjes en onder begeleiding van onze dames gingen we om 10:00 uur van start. We begonnen met een warming-up, daarna gingen we vier verschillende voetbalspellen af: boter-kaas-en-eieren, een loopparcours, een dribbelparcours en penalty schieten. Vervolgens was het voetbaltoernooi en sloten we af met een groot partij. Op het terras genoten we na afloop van een lekker ijsje en met een leuke goodiebag konden de meiden uitgeput maar met een big smile weer naar huis. 😃

📷 Han van Rijn

Alle foto’s zijn te vinden op onze Facebookpagina.