De officiële website van
SV Zevenhoven

Gemiste strafschop breekpunt voor Zevenhoven

Zevenhoven heeft de uitwedstrijd bij Alphense Boys met 3-0 verloren. Daar zag het lange tijd niet naar uit. Na een gelijkopgaande eerste helft zochten beide ploegen met een 0-0 ruststand de thee op. Tien minuten na rust kreeg Zevenhoven de ideale mogelijkheid om op voorsprong te komen. Damon Boon werd gevloerd door de Alphense keeper. Zijn broer Danilo mocht vervolgens aanleggen vanaf 11 meter, maar zag zijn inzet gekeerd worden. Niet veel later kwam de thuisploeg door een afstandsschot op een 1-0 voorsprong. Vervolgens gingen de koppies bij het kwakkelende Zevenhoven omlaag en liep Alphense Boys uit naar een 3-0 overwinning.

Zevenhoven gaat de winterstop in op een teleurstellende en onnodige 13e plaats. Hopelijk weet de ploeg van Chris Snatersen in de tweede seizoenshelft het tij te keren en kunnen er weer een aantal zeges geboekt worden.

Opstelling Zevenhoven: Rody Hoogendorn; Nick Vis, Lars Jansen (80. Sander de Boer), Mika Valentijn, Jop Vianen; Robert Mooren, Paul v/d Bergh, Danilo Boon ©; Nick Mooren (65. Robin Leliveld), Damon Boon (75. Raymond Wens), Berry Peters