De officiële website van
SV Zevenhoven

Gehavend Zevenhoven verliest maar ziet wel Jordy Zwart aansluiten

De pijn van het verlies bij vierdeklasser Quintus was bij trainer Chris Snatersen na afloop snel verdwenen. Zijn verre van volledige ploeg verloor de laatste bekerwedstrijd weliswaar met 4-3, met de bevestiging dat routinier Jordy Zwart weer gaat uitkomen voor Zevenhoven 1 kon de trainer na afloop een glimlach op het gezicht niet onderdrukken.

‘Jordy heeft afgelopen week laten weten aan te sluiten bij de selectie, daar zijn wij enorm blij mee. Jordy voegt natuurlijk écht iets toe aan de groep. Naast zijn voetballende kwaliteiten is zijn coaching geweldig voor een team als Zevenhoven.’ Inmiddels heeft de coach, naast Zwart, de beschikking over routiniers als Marco Pellegrom en de dit jaar van ARC overgekomen Maurits Splinter. Gezien hun leeftijd zijn deze spelers natuurlijk niet meer in de bloei van hun carrière, maar nog wel van enorme waarde voor een ploeg uitkomend in de vierde klasse. De verwachting is dan ook dat jonge talenten als Nick Mooren, Robert Mooren en nieuwkomer Falco de Lange snel stappen zullen maken met de hulp van zoveel voetbalervaring.

Lees verder op 0172SPORT