De officiële website van
SV Zevenhoven

Gastheer/-vrouw bestuurskamer gezocht voor zaterdagmiddag

Dankzij onze gastheren/-vrouwen verloopt elke zaterdag vlekkeloos en kunnen wij iedereen met open armen op ons complex ontvangen. Elke zaterdagmiddag is er een gastheer/-vrouw aanwezig die zorgt voor de ontvangst van onze gasten zoals tegenstanders en scheidsrechters. Deze persoon zorgt bovendien voor een aantal hand- en spandiensten zoals de kleedkamerindeling, het afsluiten van de kleedkamers en de trekking van 3 uit 15. Tevens is deze persoon eerste aanspreekpunt bij algemene vragen en calamiteiten. Je zult een aantal keren per jaar ingedeeld worden (ongeveer 1 x per 6 weken, wat neerkomt op 5 tot 6 middagen per jaar, maar het mag natuurlijk altijd vaker!).
Als je interesse hebt kun je contact opnemen met Leen Mur, leen.mur@kpnmail.nl, 0172-539414 of spreek een van de bestuursleden aan.