De officiële website van
SV Zevenhoven

Foto’s en video’s voortaan te bekijken op onze Flickr-pagina!

We hebben sinds kort ons eigen Flickr-account! Hierdoor kunnen we makkelijker foto’s van wedstrijden en evenementen delen. Uiteraard zullen we ook nog foto’s blijven plaatsen op onze website en socialmediakanalen, maar zullen we jullie doorsturen naar onze Flickr-pagina om daar de volledige albums te bekijken. De foto’s van voetbalkamp 2022 en de eerste wedstrijden van dit seizoen staan er alvast op: https://www.flickr.com/photos/svzevenhoven/albums

Maak je misschien zelf ook af en toe leuke foto’s tijdens wedstrijden, trainingen of evenementen? (Wij moedigen dit trouwens alleen maar aan, zeker bij jeugdwedstrijden waar niet altijd een fotograaf aanwezig kan zijn.) Stuur deze dan door naar online@svzevenhoven.nl. Zo kunnen wij ook jouw foto’s plaatsen.