De officiële website van
SV Zevenhoven

Finaleavond zaalvoetbalcompetitie op woensdag 1 juni

Het einde van een bijzonder zaalvoetbalseizoen nadert zijn einde. Op woensdag 18 mei vindt er nog één reguliere speelronde plaats, het programma op 25 mei gaat i.v.m. de Conference League finale van Feyenoord niet door. Op woensdag 1 juni vindt er nu een afsluitende finaleavond plaats, waarbij ook de kampioenswedstrijd op het programma staat. Alle teams zullen deze avond aantreden, hierdoor begint de avond om 19:00 uur. Het programma is dan als volgt:

19:00 uur: Alfen – SRS
19:45 uur: Pantoffels – De Harken
20:30 uur: AtKleut – Stelbedrijf Luijben
21:15 uur: De Vlijt – All Stars

Op woensdag 7 september wordt er weer gestart met een nieuw zaalvoetbalseizoen. Belangstellenden kunnen zich hiervoor opgeven bij de zaalcommissie.