De officiële website van
SV Zevenhoven

FC Aalsmeer kampioen in 2e klasse B

Gisteravond was in de 2e klasse B de beslissingswedstrijd om het kampioenschap tussen FC Aalsmeer en FC Almere. Beide ploegen waren in de reguliere competitie op 55 punten geëindigd en dus moest er onderling uitgemaakt worden wie er kampioen zou worden. Na 90 minuten stond er een 1-1 eindstand op het scorebord, waarna er 2x 15 minuten verlenging volgde. Hierin wisten beide ploegen nogmaals te scoren. In de allesbeslissende strafschoppenserie bleek FC Aalsmeer uiteindelijk de sterkste. Opvallend detail in deze wedstrijd was dat FC Almere met slechts 8 spelers het eindsignaal haalde. 

Voor FC Almere rest nu de nacompetitie voor promotie, waarin zij samen met Valleivogels en De Bilt zullen aantreden. TOV en Benschop zullen spelen in de nacompetitie voor degradatie, en Zevenhoven en De Vecht zijn dus gedegradeerd.