De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Enthousiaste jeugdtrainers gezocht

Voor het komende seizoen zijn we op zoek naar mensen die het leuk lijkt om wekelijks met een jeugdelftal bezig te zijn. De kinderen met een glimlach op het veld te laten komen en op dezelfde manier weer het veld te laten verlaten.

We zijn op zoek naar trainers met de nodige ervaring of juist beginnende trainers, onze club bied een ieder namelijk de mogelijk om zichzelf als trainer te ontwikkelen. Of zich juist van onwetende voetbalouder te evalueren naar een voetbaltrainer.

Deze ontwikkeling kan door middel van de cursus pupillentrainer van de KNVB, welke eerder gevolgd is door jeugdtrainers. Tevens zal er met ingang van volgend jaar wekelijkse ondersteuning gegeven gaan worden aan de jeugdtrainers door een inmiddels redelijk ervaren jeugdtrainer.

Dus mocht je jezelf herkennen in het hierboven geschetste profiel, wacht dan niet langer en neem voor meer informatie contact op met Jacco Schoonenwolf (06-24229726) of Leen van Mever (06-23428390).

Wie weet zien we jou dan volgend jaar als nieuwste aanwinst van ons trainersgilde!