De officiële website van
SV Zevenhoven

Een geel-rood jeugd hart! 💛❤️

Waar Nicolaas Boys hun Vak-N hebben, daar heeft SVZ iets veel mooiers! Onze eigen JEUGD! De afgelopen weken zijn alle jeugdteams aan de slag gegaan met verf en kwasten. Zo hebben ze hun eigen SVZ-spandoek gemaakt om Zevenhoven te supporten! En wat zijn er een gave spandoeken ontstaan, alle jeugdleden en trainers bedankt voor jullie inzet!

Alle spandoeken zijn beoordeeld door een samengestelde SVZ jury, en de jury had het er lastig mee, uiteindelijk zijn met een heel klein verschil de winnaars…

De JO9-3! Gefeliciteerd mannen!

Omdat er zo veel gave spandoeken waren, hebben we ook besloten deze ontwerpen te combineren en dat heeft geresulteerd in ons eigen bedrukte SVZ-jeugd spandoek. Dit doek zal aanstaande zaterdag voor het eerst opgehangen worden, maar in de toekomst nog vaker zichtbaar zijn op ons mooie complex.

Alle spandoeken zullen zaterdag tijdens Dé Derby een mooie plek rondom veld 1 krijgen om op die manier voor een nog mooiere ambiance te zorgen.

Benieuwd geraakt naar de gemaakte doeken, kom dan zaterdag naar ons sportcomplex!

Jury:
René van Zon – Voorzitter
Jacco Schoonenwolf – Jeugdvoorzitter
Chris Snatersen – Hoofdtrainer selectie
Peter de Kruijf – Leider selectie
Sjoerd Zuijdervliet – Aanvoerder selectie
Leon Kampman – Jeugdevenementen
Arno van Mever – Team grote sfeeracties derby’s