De officiële website van
SV Zevenhoven

Deze week: darten!

Terwijl de laatste werkzaamheden nog worden verricht aan ons eigen Alexandra Palace staan er deze week maar liefst twee dartstoernooien op het programma; het jeugdtoernooi op donderdag en het seniorentoernooi op vrijdag.

Het jeugdtoernooi, met deelnemers van 10 t/m 18 jaar oud, telt 20 aanmeldingen. Net als bij het  seniorentoernooi wordt er in koppels best of 3 met dubbel uit gegooid. Het tellen wordt geregeld door de organisatie en een aantal vrijwilligers. Uiteraard is publiek van harte welkom! Vanaf 18:00 uur is de kantine open en om 18:30 uur starten we met gooien. Het inschrijvingsgeld is vijf euro per koppel.

Een dag later volgt de grote broer van dit toernooi, dat traditiegetrouw 40 koppels kent. Vanaf 18:30 uur is de kantine open en het toernooi start om 19:30 uur. Welk koppel stoot Gomp en Roy van de eerste plaats?

Wij hebben er weer zin in! Tot donderdag / vrijdag!!!

Pino – Gomp – Speenbiek  – Fluit – Domp (dartscommissie senioren)
Pluis – Vis – Domp (dartscommissie jeugd)