De officiële website van
SV Zevenhoven

Degelijk Zevenhoven wint ook van Kamerik

Of het de verdedigende kracht van de thuisploeg was of de aanvallende onmacht van de opponent, feit was dat afgelopen zaterdagmiddag de bezoekers over negentig minuten voetbal geen enkele kans wist te creëren en Zevenhoven hierdoor met speels gemak de nul wist te houden. De zeker niet hoogstaand spelende ploeg van trainer Chris Snatersen wist zelf wel twee keer te scoren en voegde zodoende weer drie punten aan het totaal toe.

Kamerik had duidelijk lering getrokken uit de thuiswedstrijd, toen Marco Pellegrom in de tweede helft inviel en drie keer wist te scoren. Het centrum werd door de vele verdedigers dichtgehouden en zorgde er hierdoor voor dat de topscorer onzichtbaar was deze middag. Op het moeilijk te bespelen veld was het lastig voor de thuisploeg om tot kansen te komen tegen deze zeer verdedigend ingestelde tegenstander. De ploeg wilde natuurlijk wel in een hoger tempo spelen maar dit lukte simpelweg niet. Lars Jansen was de enige Zevenhoven speler die tot een goede kans kwam. Nadat de uitstekend spelende linkerverdediger twee tegenstanders wist te passeren zag hij zijn inzet uiteindelijk op de paal belanden.

Lees verder op 0172SPORT