De officiële website van
SV Zevenhoven

“De Zevende Helft Special Edition” op zaterdag 17 februari

Beste feestgangers,

Met trots presenteren wij “De Zevende Helft Special Edition”. De kantine bij SVZ wordt verbouwd en zal in het nieuwe jaar al zijn schoonheid laten zien. Alleen dit is al een reden voor een groot feest. “De Zevende Helft” heeft al van zich laten horen en zal vaker gaan terugkomen. Maar ditmaal zal er dik, en dan ook dik, uitgepakt worden met zijn “Special Edition”!

Na de wedstrijd Zevenhoven – Aarlanderveen zal De Zevende Helft gaan aftrappen. Iedereen is welkom, lid of geen lid! Alcohol wordt echter alleen geschonken boven de 18 jaar! Om 16:15 uur zullen de eerste plaatsen door onze “Lokale Helden” gedraaid worden. “Het Rad van Muziek” zal velen stijlen van zich laten horen. Draai jij jouw stijl of de joker zodat je mag kiezen? Wie zal het zeggen.

De kers op de taart is natuurlijk onze andere lokale held Toine Kremer, die de voetjes van de vloer zal laten doen gaan. Tot 17 februari 2018!