De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Darttoernooi 2020 gewonnen door Dirk en Jeroen

Dirk van der Schaft en Jeroen Verhaar hebben de zesde editie van het darttoernooi van s.v. Zevenhoven gewonnen. Ze versloegen Wilco Mur en Erwin Wahle in de finale en pakten hiermee hun eerste titel.

Zoals gebruikelijk bij het jaarlijkse darttoernooi ook dit keer nieuwe winnaars. Voormalig winnaar Niels van Leeuwen strandde met zijn maat Krent in de groepsfase, net als Gomp en de Slager en James met Ruud Bos. Wesley en Senad en Speenbiek en Rembrand, die de toernooien van 2018 en 2019 op hun naam zetten, verloren in de eerste knock-out ronde.

Door de verrassende uitschakelingen bestonden de kwartfinales uit de wedstrijden Alex & de Guzman tegen Wilco & Erwin (2-3), Bart & Daan tegen Robbie & Jos (3-2), Dirk & Jeroen tegen Berry & Matthijs (3-0) en Worstenkop & Danny tegen Luke & Jacob (3-0). De halve finales werden gespeeld tussen Wilco & Erwin en Bart & Daan (3-1) en Dirk & Jeroen en Worst & Danny (3-1). De hierop volgende finale werd overtuigend gewonnen door Dirk en Jeroen.