De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Danny ter Hoeve nieuwe hoofdtrainer SV Zevenhoven

De technische commissie van SV Zevenhoven heeft in Danny ter Hoeve een opvolger gevonden voor de afscheidnemende Chris Snatersen. De 32-jarige Ter Hoeve is momenteel aan zijn tweede seizoen als assistent-trainer bij SC Woerden bezig en had daarvoor ook een seizoen de leiding over de JO19-1. Bij Zevenhoven gaat Ter Hoeve voor het eerst op eigen benen staan en daar kijkt hij naar uit. “Ik heb super veel zin om bij Zevenhoven aan de slag te gaan. Uit de gesprekken met de technische commissie en met de spelersgroep heb ik een goed gevoel gekregen. Het lijkt me een fijne groep met een mooie mix van jong en oud. We gaan spelen om te winnen en hebben de ambitie om hogerop te komen. Ik kijk er dan ook naar uit om volgend seizoen te beginnen.” Ter Hoeve, woonachtig in Bilthoven, heeft als voetballer een verleden bij gerenommeerde clubs als DOVO, VV De Meern, SC Woerden, VV Montfoort en USV Elinkwijk, en was gedurende zijn spelersloopbaan al bezig met het trainersvak. Op 28-jarige leeftijd koos de voormalige spits ervoor om zich definitief op het trainersvak te richten.