De officiële website van
SV Zevenhoven

Dames 1 en 2 trainen mee met de meidenteams

Afgelopen maandag 29-10 hebben er 4 dames van het dames 1 en 2 elftal meegetraind met de MO13 en de MO15. Dit zorgde voor blije gezichten bij beide teams. De dames begonnen bij de MO13 gelijk met een warming-up. Trainer Rene deed daarna nog meer conditietraining, dus de dames werden gelijk op de proef gesteld. Daarna volgde er verschillende oefeningen met de bal om goed te leren kaatsten. Als afsluiter werd er natuurlijk een partij gespeeld en bedankte de MO13 de dames voor het meetrainen.

Daarna konden de dames zich gelijk toevoegen bij de M015, waar Angel al begonnen was met de training. Ook daar werden de nodige oefeningen en afrondingen gedaan en werden de dames aan het eind bedankt.

De dames van het 1e en 2e elftal zullen zich elke laatste maandag van de maand afwisselend toe gaan voegen aan de MO13 en MO15 om een training mee te doen en zo ook de meiden en hun teams te leren kennen.