De officiële website van
SV Zevenhoven

Daan Putman, niet-spelend jeugdlid SVZ, tekent bij Vitesse

Gisteravond in het Gelredome te Arnhem, voorafgaande aan de wedstrijd Vitesse – Heerenveen, werd Daan Putman gepresenteerd als nieuwe speler bij Vitesse O-16 voor het seizoen 2017-2018. Daan werd in december 2016 voor het eerst benadert door Vitesse voor een stage op Papendal. Daarnaast werd Daan ook benadert door ADO en Sparta waar hij in januari en februari stage activiteiten had. In maart melde zich daarbij ook nog AZ en FC Twente, echter had Daan toen al de keuze gemaakt dat hij het beste gevoel bij Vitesse had.

Zijn nieuwe trainer zal volgend jaar oud eerste elftal speler Theo Jansen zijn. We zijn benieuwd of hij het niveau van de oud-trainers van Daan (Gert-Jan Pellegrom en Michel Zuijdervliet) kan benaderen.