De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Coronatoegangsbewijs Summer Beach Party

In het weekend van 27 tot en met 29 augustus staat de Summer Beach Party op het programma. Zoals bij alle activiteiten in deze periode gelden ook bij dit evenement aanvullende maatregelen met betrekking tot corona. De belangrijkste hierbij is het coronatoegangsbewijs (QR-code in de app) in combinatie met je identiteitskaart; bij alle activiteiten gedurende het weekend wordt hier bij de entree op gecontroleerd. Dit geldt voor iedereen, dus ook voor sporters, toeschouwers of deelnemers van de pubquiz. Het voordeel hierbij is dat op ons terrein de 1,5 meter maatregel losgelaten kan worden.

Het coronatoegangsbewijs kun je in de CoronaCheck app aanmaken wanneer je bent gevaccineerd of een herstelbewijs hebt. Wanneer je dit niet hebt is het mogelijk je (gratis) te laten testen via Testen voor Toegang. Plan je afspraak op tijd, zodat je een tijdvak en plaats naar wens uit kunt kiezen. Kijk voor meer informatie over het coronatoegangsbewijs op de site van de rijksoverheid.