De officiële website van
SV Zevenhoven

Competities categorie B beëindigd

De KNVB heeft vandaag bekendgemaakt dat de competities voor al onze senioren-, vrouwen- en jeugdteams per direct beëindigd zijn. Een uitzondering hierop is ons eerste elftal, hiervoor volgt morgen een routekaart met resterende mogelijkheden om de competitie te kunnen afmaken.

Voor categorie B gaat de KNVB nu over naar een “Regio Cup”. De startdatum en duur van de KNVB Regio Cup voor categorie B zijn uiteraard afhankelijk van de beperkingen vanuit de overheid. De regionale aanpak zorgt voor minder lange reisafstanden en vergroot de kans op aantrekkelijke lokale derby’s. Teams in de categorie B doen standaard mee, tenzij men zich afmeldt. De nadere invulling van de KNVB Regio Cup – zoals het aantal teams per poule – hangt onder meer af van de tijd die dit seizoen nog beschikbaar zal zijn om wedstrijden te spelen.