De officiƫle website van
SV Zevenhoven

Competitie-indeling SVZ 1 seizoen 2016-2017

Vanmorgen heeft de KNVB de competitie-indelingen voor het seizoen 2016-2017 bekend gemaakt. Zevenhoven is tot eigen teleurstelling in de 3e klasse B van West I geplaatst en mist zodoende streekderby’s tegen bijvoorbeeld Nieuwkoop, Siveo en Zwammerdam. De KNVB heeft de aanvraag van Zevenhoven om uit te komen in de 3e klasse A niet gehonoreerd en zodoende zal het aankomend seizoen vooral in de provincie Noord-Holland aantreden.

De competitie-indeling is als volgt:

 1. Arsenal ASV – Amsterdam
 2. Blauw Wit Beursbengels – Amsterdam
 3. Hoofddorp sv – Hoofddorp
 4. IJmuiden – IJmuiden
 5. Koninklijke HFC – Haarlem
 6. SCW – Rijsenhout
 7. UNO vv – Hoofddorp
 8. VEW – Heemstede
 9. VSV – Velserbroek
 10. VVA/Spartaan – Amsterdam
 11. VVC – Nieuw-Vennep
 12. Zandoort – Zandvoort
 13. Zevenhoven – Zevenhoven