De officiële website van
SV Zevenhoven

Coaches gezocht voor Vrouwen 1 & Vrouwen 2

Wij zoeken een coach voor VR1, die onze groep talentvolle, jonge meiden de juiste sturing wil geven tijdens de wedstrijden op zaterdag. Zij hebben een leider die alles van A tot Z regelt én een trainer die de groep 2x per week tactisch en conditioneel traint. Wie helpt deze leuke groep naar een hoger niveau? Geïnteresseerden kunnen mailen naar miekie1977@gmail.com.

Wij zoeken óók een coach voor VR2, een mix van ervaren en jonge meiden, een hecht en sterk samenwerkend team. Ook zij trainen 2 keer per week o.l.v. Pierre van Eijk en de complete leiding wordt al jaren uitstekend verzorgd door Patrick Eijs. Wie maakt de staf compleet? Geïnteresseerden kunnen mailen naar miekie1977@gmail.com.

Beide teams komen nu nog uit in de 4e klasse, maar zijn zeer gemotiveerd om hogerop te gaan!