De officiële website van
SV Zevenhoven

Bus sponsoren bedankt!

De busrit naar Woubrugge voor zowel de spelers als de supporters wordt mede mogelijk gemaakt door een groot aantal sponsoren. Met dank aan deze sponsoren is de busrit geheel kosteloos, wordt iedereen van een drankje én ook nog eens van geel-rode aankleding voorzien.

Dank hiervoor gaat uit naar: Kastol BV, Bouwbedrijf Rudie, M&W Bouw, Sjors Röling Schilderwerken, De Lange Houttechniek, Shovelverhuur Theo Sassen, Van Dam tot Dam Montage, Screendruk Liberty, ’t Trefpunt, K&S Transport, R. van Zwieten schildervakwerken, Slagerij Jeff, J. Op ’t Land & Zn., Webeyes, 0172SPORT, Timmer- en Aannemingsbedrijf Rene Pietersen BV, Koeleman Bouw, Boon Projectstoffering, Toyota van Ekris, Van Wengerden en Visser, Ford Zeeuw & Zeeuw Alphen a/d Rijn, Bakker de Kruijf, Gert-Jan Pellegrom, Slagerij van der Pijl, Dagwinkel Janmaat en Verboom & Van der Lans BV