De officiële website van
SV Zevenhoven

Bestellen materialen seizoen 2018-2019

Het voetbalseizoen zit er voor de meeste teams weer op. En inmiddels worden de voorbereidingen op het nieuwe seizoen alweer getroffen. Zo worden over enkele weken alle materialen voor het nieuwe seizoen besteld. Graag zouden we van alle leiders/trainers vóór 15 juni aanstaande willen horen of zij nog materialen nodig hebben voor hun team (denk hierbij aan ballen, nieuwe voetbalkousen, hesjes, dopjes, etc.). De materialencommissie zal vervolgens een inventarisatie maken wat er daadwerkelijk besteld moet worden. Gewenste materialen kunnen doorgegeven worden via kleding@svzevenhoven.nl, bij Erik Luijben (0624902188) of Remco Kragtwijk (0651424894). Remco zal de functie van Gert-Jan Pellegrom overnemen, die na jarenlange trouwe dienst ermee is gestopt.