De officiële website van
SV Zevenhoven

Begeleiding en training van de jeugd voor het seizoen 2021/2022

De trainers en (bege)leiders voor seizoen 2021/2022 zijn rond. Er staat een aantal nieuwe namen tussen en daar zijn we als jeugdcommissie heel blij mee. Van harte welkom bij onze mooie club als vrijwilliger, we gaan er een mooi seizoen van maken!

De tijden en teams zijn in enkele gevallen gewijzigd, kijk dus goed naar onderstaande schema’s.

 

Team Training Trainer(s) Wedstrijd begeleiding
Kabouters / JO7 Zaterdag 09:15-10:00 Marco Pellegrom, Luke van den Broek en Jos van den Berg Marco Pellegrom (JO7)
JO8 Donderdag 18:00-19:00 Joost van ‘t Riet en Alex Plaisier Joost van ‘t Riet en Alex Plaisier
JO9-1 Maandag 17:00-18:00
Woensdag 16:00-17:00
Emil Bos, Mario van der Meer en Lennart van Zon Emil Bos en Mario van der Meer
JO9-2 Dinsdag 18:00-19:00
Donderdag 18:00-19:00
Alexander Pecht Alexander Pecht
JO9-3 Woensdag 17:30-18:30 Marco Haveman en Hans Verhaar Marco Haveman en Hans Verhaar
JO10 Maandag 18:30-19:30
Woensdag 18:00-19:00
Thomas Rijlaarsdam en Thijs de Groot Thomas Rijlaarsdam en Arnoud Fransen
JO11 Maandag 18:00-19:00
Woensdag 17:00-18:00
Bas Aartman, Robin Verlaan, Tim van der Meer en Jarno Vastbinder Bas Aartman en Robin Verlaan
JO12 Maandag 18:00-19:00
Donderdag 18:00-19:00
Vincent Lodeweges, Mirjam Soede, Florian Koneders en Finn van den Bosch Vincent Lodeweges en Mirjan Soede
JO14 Maandag 18:00-19:00
Woensdag 18:00-19:00
Richard Corts, Bas Könst en Nick Mooren Richard Corts en Bas Könst
MO15 Maandag 19:00-20:00
Woensdag 19:00-20:00
Angel Binnekamp, Remco Kragtwijk, Tije Domburg, Inneborg Zeldenthuis en Petra van Lith Theo Zeldenthuis en Ruud Bos
JO17 Dinsdag 18:30-19:45
Donderdag 18:30-19:45
Jop Vianen en Oscar Boekestein Robert Plasmeijer, Erik Luijben en Robin Domburg
JO19 Maandag 19:00-20:00
Woensdag 19:00-20:00
Robert Koot, Jacco Rijlaarsdam en Jacco Domburg Leo Baltus
Maandag
17:00-18:00 JO9-1 Heel veld Mario van der Meer en Emil Bos
18:00-19:00 JO11 1/4 veld Bas Aartman en Tim van der Meer
18:00-19:00 JO12 1/4 veld Vincent Lodeweges en Florian Koenders
18:00-19:00 JO14 1/2 veld Richard Corts en Bas Könst
18:30-19:30 JO10 Veld 2 Thomas Rijlaarsdam
19:00-20:00 MO15 1/2 veld Petra van Lith, Remco Kragtwijk en Tije Domburg
19:00-20:00 JO19 Veld 2 Robert Koot, Jacco Rijlaarsdam en Jacco Domburg
19:00-20:15 VR1 1/2 veld Marcel Wagenhuis
20:00-21:15 VR2 1/2 veld Marcel Wagenhuis
Dinsdag
18:00-19:00 JO9-2 1/4 veld Alexander Pecht
18:30-19:45 JO17 Heel veld Oscar Boekestein en Jop Vianen
20:15-21:45 Selectie Heel veld Chris Snatersen en Freek van Leeuwen
Woensdag
16:00-17:00 JO9-1 Heel veld Mario van der Meer en Emil Bos
17:00-18:00 JO11 1/2 veld Robin Verlaan en Jarno Vastbinder
17:30-18:30 JO9-3 Veld 2 Hans Verhaar en Marco Haveman
18:00-19:00 JO10 1/4 veld Thomas Rijlaarsdam en Thijs de Groot
18:00-19:00 JO14 1/2 veld Richard Corts en Nick Mooren
19:00-20:00 MO15 1/2 veld Angel Binnekamp en Inneborg Zeldenthuis
19:00-20:15 VR1 1/2 veld Marcel Wagenhuis
20:00-21:15 VR2 Heel veld Marcel Wagenhuis
Donderdag
18:00-19:00 JO8 1/4 veld Joost van ‘t Riet en Alex Plaisier
18:00-19:00 JO9-2 1/4 veld Alexander Pecht
18:00-19:00 JO12 1/4 veld Florian Koenders en Finn van den Bosch
18:30-19:45 JO17 1/2 veld Oscar Boekesteijn en Jop Vianen
19:00-20:15 Lagere senioren 1/2 veld Hein Domburg
20:15-21:45 Selectie Heel veld Chris Snatersen en Freek van Leeuwen
Zaterdag
09:15-10:00 Kabouters / JO7 1/2 veld Marco Pellegrom, Luke van den Broek en Jos van den Berg