De officiële website van
SV Zevenhoven

Begeleiding en training van de jeugd voor het seizoen 2020/2021

De trainers en (bege)leiders voor seizoen 2020/2021 zijn rond. Er staat een flink aantal nieuwe namen tussen en daar zijn we als jeugdcommissie heel blij mee. Van harte welkom bij onze mooie club als vrijwilliger, we gaan er een mooi seizoen van maken!

De tijden en teams zijn in veel gevallen gewijzigd, kijk dus goed naar onderstaande schema’s.

Team Training Trainer(s) Wedstrijdbegeleiding
Kabouters / JO07 Zaterdag 09:30-10:30 Alex Plaisier, Joost van ‘t Riet en Marco Pellegrom Alex Plaisier (JO07)
JO08-2 Woensdag 18:00-19:00 Hans Verhaar en Marco Haveman Hans Verhaar en Marco Haveman
JO08-1 Maandag 17:00-18:00
Woendag 18:00-19:00
Emil Bos, Mario van der Meer en Lennart van Zon Emil Bos en Mario van der Meer
JO09 Woensdag 18:00-19:00 Thomas Rijlaarsdam, Zola Rijlaarsdam en Thijs de Groot Thomas Rijlaarsdam en Arnoud Fransen
JO10 Maandag 18:00-19:00
Woensdag 16:00-17:00
Bas Aartman, Robin Verlaan en Tim van der Meer Bas Aartman en Robin Verlaan
JO11 Maandag 18:00-19:00
Donderdag 18:00-19:00
Vincent Lodeweges, Mirjam Soede, Florian Koenders en Bart van den Broek Vincent Lodeweges en Mirjam Soede
JO13 Maandag 18:00-19:00
Donderdag 18:00-19:00
Richard Corts, Bas Könst en Nick Mooren Richard Corts en Bas Könst
MO15 Maandag 19:00-20:00
Woensdag 19:00-20:00
Angel Binnekamp, Remco Kragtwijk, Inneborg Zeldenthuis en Petra van Lith Theo Zeldenthuis en Ruud Bos
JO16 Dinsdag 18:30-19:45
Donderdag 18:30-19:45
Jop Vianen en Oscar Boekestein Robert Plasmeijer, Pieter Verkerk en Robin Domburg
JO18 Dinsdag 19:00-20:00
Donderdag 19:00-20:00
Robert Koot, Jacco Rijlaarsdam en Jacco Domburg Arnold Bierhuis en Leo Baltus
Maandag      
17:00-18:00 JO8-1 Heel veld Mario van der Meer & Emil Bos 
18:00-19:00 JO10  1/4 veld Bas Aartman & Tim van der Meer
18:00-19:00 JO11 1/4 veld  Vincent Lodeweges & Mirjam Soede
18:00-19:00 JO13  1/2 veld  Richard Corts & Bas Könst
19:00-20:00 MO15 1/2 veld  Angel Binnekamp, Petra van Lith & Remco Kragtwijk
19:00-20:15 VR1 1/2 veld  Pierre van Eijk
20:00-21:15 VR2 1/2 veld  Pierre van Eijk
20:00-21:00 Veterinnen 1/2 veld  Giel van Rijn
       
Dinsdag      
18:30-19:45 JO16 1/2 veld  Oscar Boekestein & Jop Vianen 
19:00-20:00 JO18 1/2 veld Robert Koot, Jacco Rijlaarsdam & Jacco Domburg
20:00-21:30 Selectie Heel veld Chris Snatersen & Freek van Leeuwen
       
Woensdag      
16:00-17:00 JO10 Heel veld Robin Verlaan
18:00-19:00 JO8-1 & JO8-2 1/2 veld Mario van der Meer, Hans Verhaar, Lennart van Zon & Marco Haveman
18:00-19:00 JO9 1/2 veld Thomas Rijlaarsdam, Zola Rijlaarsdam & Thijs de Groot
19:00-20:00 MO15 1/2 veld Angel Binnekamp & Inneborg Zeldenthuis
19:00-20:15 VR1 1/2 veld Pierre van Eijk
20:00-21:15 VR2 Heel veld Pierre van Eijk
       
Donderdag      
18:00-19:00 JO11 1/4 veld Florian Koenders & Bart van den Broek
18:00-19:00 JO13 1/2 veld Richard Corts & Nick Mooren
18:30-19:45 JO16 1/2 veld Oscar Boekestein & Jop Vianen
19:00-20:15 Lagere senioren 1/2 veld Jan Hendrik Domburg
20:15-21:45 Selectie Heel veld Chris Snatersen & Freek van Leeuwen
       
Zaterdag      
09:15-10:00 Kabouters 1/2 veld Alex Plaisier, Joost van ‘t Riet & Marco Pellegrom