De officiële website van
SV Zevenhoven

Assistent-trainer Robert Swart vertrekt als hoofdtrainer naar NSV’46

Robert Swart, sinds dit seizoen assistent-trainer van Chris Snatersen en eindverantwoordelijk voor het 2e elftal, vertrekt aan het eind van het seizoen bij Zevenhoven. Hij volgt Dennis van den Ing op als hoofdtrainer bij NSV ’46. Swart over zijn keuze om Zevenhoven te verruilen voor NSV: “Ondanks dat ik het geweldig naar mijn zin heb bij deze warme club kon ik de kans die NSV’46 mij bood niet laten lopen”. Het bestuur, de technische commissie, de technische staf en de spelersgroep betreuren zijn vertrek, maar snappen de keuze van Swart om als hoofdtrainer aan de slag te gaan.

De technische commissie is inmiddels de zoektocht naar een nieuwe assistent-trainer gestart. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Rene Bon (06-53857721).

Meer over het vertrek van Swart naar NSV’46 op 0172SPORT