De officiële website van
SV Zevenhoven

Amateurvoetbal t/m 31 maart afgelast, trainingen vanavond afgelast, kantine gesloten

Naast het profvoetbal is nu ook het amateurvoetbal tot en met eind maart afgelast vanwege het coronavirus, zo werd zojuist bekend gemaakt door het kabinet. Afgelopen dinsdag werd door de instanties in Noord-Brabant al besloten om daar alle wedstrijden in het prof- en amateurvoetbal tot en met komende maandag niet door te laten gaan. Nu komt daar dus de rest van het land bij…

Het kabinet komt nu dus met aanvullende maatregelen, omdat er in Nederland steeds meer coronabesmettingen zijn, waarvan de bron niet bekend is.
Het is nog onduidelijk wat de gevolgen zijn voor de voetbalcompetities en wanneer de duels worden ingehaald.

Verder is besloten dat de trainingen van de selectie en de lagere elftallen voor vanavond (donderdag 12 maart) afgelast zijn en de kantine gesloten is (m.u.v. al belegde vergaderingen). Vanavond zal het bestuur van SV Zevenhoven bij elkaar komen om over trainingen, activiteiten, etc. een beslissing te nemen.